MENU
Üye Ol | Giriş Yap
Köpek Oyuncakları

En Popüler Köpek Oyuncakları

Piyasada karşınıza çıkacak köpek oyuncaklarının ucu bucağı yok desek, yeridir. Ancak hangi oyuncağın köpeğinizin gelişimi, sağlığı ve mutluluğu için ideal olduğunu öğrenmek biraz zamanınızı alabilir. Kimi oyuncaklar farkında olmadan köpeğinizin sağlığına zarar verebilirken kimiler kötü davranışlara ve eğilimlere sebebiyet verebilir. Pek çok köpek sahibi tarafından onaylanan ve güvenle kullanılan en popüler köpek oyuncaklarını sizin için derledik.

1. KONG Cozie Peluş Köpek Oyuncağı

KONG Cozie Peluş Köpek Oyuncağı

Sevimli, yumuşak ve samimi bir oyuncak olan Cozie, kolay dağılmasını önlemek için çevresinde ekstradan bir materyal tabakası ile kaplı. Cozie özellikle at-getir oyunu için ideal bir seçim oluşturuyor.

2. BazooK-* Tenis Topu Fırlatma Silahı

BazooK-* Tenis Topu Fırlatma Silahı

Köpeklerin sahiplerini memnun etmeye bayıldıklarını hali hazırda biliyoruz. Getir oyununu oynamak köpeğinizin fiziksel ve zihinsel gelişimi için en ideal oyunlardan biri olduğu için bu tip oyuncaklardan bol bol edinmenizde fayda var. Bu tenis topu fırlatıcısı ile kolaylıkla topları dilediğiniz yere fırlatarak köpeğinizin onları geri getirmesini sağlayabilirsiniz.

3. Chuckit! Ultra Ball

Chuckit! Ultra Ball

Bu topun sıradan bir köpek topu olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Pek çok köpek sahibi bu topu getir oyunu için en ideal top olarak nitelendiriyor. Yüksek sekme dengesi, görünürlüğü ve dayanıklılığı ile köpek oyuncakları arasında yatırım yapabileceğiniz en iyi oyuncaklar arasında.

4. Our Pets Smarter İnteraktif IQ Köpek Oyuncak Topu

Our Pets Smarter İnteraktif IQ Köpek Oyuncak Topu

Söz konusu köpeğinizin zihinsel gelişimi olduğu zaman ideal olan oyuncaklardan bir tanesi olan bu IQ topu, içerisinde ödül maması koyabileceğiniz bir hazne barındırıyor. Köpeğiniz, bu haznenin nasıl açıldığını çözebilmek için hem zihnini, hem de bedenini oldukça verimli bir şekilde çalıştıracaktır.

5. Wham-o Lastik Köpek Frizbisi

Wham-o Lastik Köpek Frizbisi

En az toplar kadar etkili olan bir diğer köpek oyuncağı da tabii ki frizbi. Özellikle köpeği ile birlikte aktifleşmek ve harekete geçmek isteyen köpek sahipleri için ideal bir seçim. Köpeklere özel olarak tasarlanan bu frizbi, lastik yapısı sayesinde hafiflik ve ergonomi sağlayarak getir oyununu çok daha keyifli bir hale getiriyor. Bununla birlikte lastikten üretildiği için Wham-o frizbi köpeğinizin dişlerine karşı büyük dayanıklılık sağlayarak uzun ömürlü bir kullanım vaat ediyor. Açık hava köpek oyunları için birebir.

6. Mammoth Flossy Chews Pamuklu 3 Düğümlü Renkli İp

Mammoth Flossy Chews Pamuklu 3 Düğümlü Renkli İp

50 santimetre uzunluğundaki bu ip, özellikle köpeğinizin çiğneme içgüdüsüne hitap ediyor. Bu köpek oyuncağı özellikle büyük köpek ırkları için çokça tavsiye edilen cinsten.

7. Nylabone Dayanıklı Oyuncak Kemik

Nylabone Dayanıklı Oyuncak Kemik

Ekstra dayanıklı naylondan üretilen bu oyuncak kemik, özellikle 25 kilodan daha ağır olan, güçlü köpekler için tavsiye ediliyor. Dayanıklılığı sayesinde uzunca bir zaman kullanabileceğiniz bu oyuncak, köpeklerde pozitif çiğneme ve kemirme alışkanlıkları oluşmasına yardımcı olarak dişlerdeki tartar, plak ve çürük oluşumunu da engellemeyi amaçlıyor. Tabii ki köpeğiniz için herhangi bir oyuncak kemik satın almadan önce cinsi ve ebatları için doğru kemiği seçmiş olduğunuzdan emin olmanız gerek.

8. Benebone Aromalı Kemirme Oyuncağı

Et aromalı bir kemirme kemiği olan Benebone, köpeğinizin saatlerce meşgul olmasını sağlayan yegane köpek oyuncaklarından bir tanesi. Köpeklere özel ergonomik tasarımı ile öne çıkan Benebone kemiği, pek çok köpek sahibi – ve tabii ki köpek – tarafından memnuniyetle kullanılan bir oyuncak.

Bu yazıyı diğer hayvanseverler ile paylaşmayı lütfen unutmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir