MENU
Üye Ol | Giriş Yap

Hakkımızda

Dünyada birlikte yaşadığımız dostlarımızın ihtiyaçlarını elimizden geldiğinde karşılamak, seslerini duymak, yanlarında olmak ve duygularını paylaşmak kısacası birbirimize yoldaş olmak istiyoruz. İşte bu nedenle 2017 yılında yüreğimizdeki tüm sevgiyle bu yola koyulduk.

Dostlarımız hakkında sitemizde paylaşılan makaleler, akademik düzeyde olmakla beraber hayvan bakımı konusundaki yazılarımız siz değerli okuyucularımıza yanlış bilgi vermemek adına uzman bireyler tarafından özgün olarak yazılmaktadır.

Miyhav.com’da yer alan paylaşımlar tecrübeli hayvan sahipleri tarafından yazılmaktadır. Ayrıca hayvan sağlığı grubuna ait paylaşımlar ise uzman veteriner hekimler tarafından teyit edilmiştir.

Sitemiz içeriğinin telif hakları miyhav.com’a ait olup, izinsiz kopyalamaya, kaynak gösterilmeksizin alıntı yapmaya izin verilmemektedir.

Hayvan dostlarımızı çok seviyoruz ve onlar için güzel şeyler yapmak istiyoruz. Bu istek doğrultusunda hayata geçirdiğimiz, üzerinde çalıştığımız ve ileride yapmak üzere planladığımız her servisimizde 5 temel ilkemiz bize yol gösterir:

 • Sahipsiz hayvanları sıcak, kalıcı yuvalarına kavuşturmak için hizmet vermek.
 • Evcil hayvan sahipliğini arttırmak; onların bir neşe kaynağı, mutluluk olduğunu anlatmak için kampanyalar düzenlemek.
 • Evcil hayvanların yaşam kalitesini arttırmak için evcil hayvan sahiplerini bilgilendirmek, soru ve sorunlarına çare olmak için hayvanseverlerin birbirleriyle iletişimini sağlamak, bilgi ve tecrübelerin aktarılmasında iletişim kanalı olmak.
 • Veteriner hekimler, petler için hizmet veren işletmeler ve uzmanlar ile evcil hayvan sahiplerini bir araya getirmek.

Sorumluluk Reddi

 • Yayınlarımız her ne kadar özgün, profesyonel ve tecrübeli editörler tarafından yazılmış olsa da, sağlık gibi önemli konularda her hayvanın farklı yöntemlere farklı tepkiler verebilme ihtimaline binaen, yayınlanan bilgileri evcil hayvanınıza uygulamadan önce uzman bir hekimden destek almanızı öneriyoruz.
 • Makalelerin altında bulunan yorum alanı, tüm ziyaretcilere açık olup, yazılan yorumlar onay işleminden sonra yayınlanmaktadır.
 • Yorumlarda her çeşit ek bilgiye ,eleştiriye veya itiraza yer verilebilir. Fakat beyan edilen yorumlardan yorum sahibi sorumludur.

Reklam Prensipleri

 • Miyhav platformu tamamen ücretsiz kullanıma ve bilgi faydalanmasına sunulmuş bir web sitesidir.
 • Yayın ve barındırma masrafları için ziyaretcilerden kesinlikle ücret talep edilmez.
 • Genel giderleri karşılamak amacıyla miyhav üzerinde bir takım reklamlar görebilirsiniz.
 • Miyhav, sadece Google Adsense vb. güvenilir kuruluşlarca sağlanan reklamları kullanarak ziyaretcilerine güvenli bir reklam deneyimi sunmayı hedefler.

En önemlisi de kalplerimiz hayvan sevgisiyle atarken hep birlikte olacağız.

Gizlilik sözleşmesini okumak için lütfen burayı tıklayın.

Künye
Kriko Bilişim ve Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti.
Küçükbakkalköy Mah. Selvili Sk. No:4/48 Canan Business Residence – Ataşehir/İstanbul/ Türkiye, 34752

İletişim

iletisim[@]miyhav.com

Sosyal Medya’dan Takip Edin

Çalışma Saatleri: 
Pazartesi – Cuma: 09.00 / 17.00

Comments are closed.